Tayna shfaq linjat gjysmë e zhveshur: Po ushqehem mirë

Së fundi ajo ka publikuar hitin e radhës ‘Sicko’ i cili brenda 24 orëve ka arritur në 1 milion klikime në kanalin ‘Youtube’.

Bëhet fjalë për rep-artistën e cila përveç teksteve të këngëve të cilat i shkruan vet dhe repturës që bën, njihet edhe për bukurinë e saj dhe linjat seksi, shkruan Indeksonline.


Reperja nga Prizreni format e saj fizike i vuri në pah edhe në klipin e fundit, e sidomos tek pjesa kur mban të veshur një palë të brendshme me detaje me shkëlqim dhe zingjirë.

Tayna ka sjelur imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram nga kjo skenë e klipit në të cilat ka shfaqur linjat e saj impresionuese sipër të cilës ka thënë që po ushqehet mirë.

“Po ushqehem me rregull së fundi”, ka shkruar Tayna e cila iu kushton rëndësi të madhe linjave edhe me ushtrime intensive në palestër.