Provokon Rihanna, ekspozon pemën e Krishtlindjeve, por jo vetëm

Krishtlindjet në dhomën e Rihanna-s. Këngëtarja nga Barbados tregoi pemën e saj të krishtlindjeve, më shumë se tre metra të gjatë dhe të dekoruar dukshëm me shumë kujdes.

Në Instagram, ndërsa tregonte pemën, Rihanna nuk la pa provokuar ndjekësit e saj, ndërsa u paraqite me një dekolte mjaft të hapur, që i ekspozonte më së miri gjoksin.

Ylli seksi i hiti “Diamond” u shfaq më joshëse se kurrë, ndërsa kërcente e lumtur pranë pemës së saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

]